carat_cudg125300
CARAT CUDG125300 standaard slijpkop voor beton 125 x 22,23 mm
 50,60 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 6 producten op voorraad.
stuk
  • Bezorging door DHL
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting: 22,2 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452000830
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CUDG125300
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting
22,2 mm
Diameter
125 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
6 mm
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!
Reviews over CARAT CUDG125300 standaard slijpkop voor beton 125 x 22,23 mm